فریدون حیدرنژاد


رقابت های کشتی خردسالان و نونهالان قهرمانی کشور/ برگزاری جشنواره فنون کشتی آزاد وفرنگی

نتیجه تصویری برای عکس نونهالان کشتی گیر

جشنواره فنون در خلال رقابت های قهرمانی کشور خردسالان و نونهالان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی خردسالان و نونهالان قهرمانی کشور روزهای 22 تا 27 مردادماه در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار می شود.

در خلال این رقابت ها جشنواره اجرای فنون کشتی آزاد و فرنگی در رده ی سنی خردسالان برگزار خواهد شد که شرایط آن به شرح زیر است:
- زمان اجرای فنون برای هر تیم: 3 دقیقه (حداقل 12 تکنیک- هر 15 ثانیه و حداکثر اجرای یک تکنیک)
- تیم ها می باید به صورت تیمی نسبت به اجرای فنون اقدام نمایند.
- داوران قضاوت کننده: حداقل 3 تا 5 داور از اعضای کمیته فنی مسابقات (معرفی شده از سوی مدیر تیم های ملی مربوطه)
- سقف امتیاز درنظر گرفته شده برای اجرا به صورت تیمی: 100 امتیاز بر اساس 4 شاخص مشروحه ذیل:
* هماهنگی و نظم در اجرای تیمی فنون: 25 امتیاز
* استفاده از تکینک های اصلی: 25 امتیاز
* کشتی فرنگی: فن کمر- کول انداز- بارانداز- پیچ پیچک
سالتو از جلو- سالتو از عقب- فیتو و غیره ...
* کشتی آزاد: زیر موافق- زیر مخالف- دوخم- یک دستو پا- فن کمر- کول انداز- فیتیله پیچ- فیتو- کنده کشی- انوع لنگ و غیره ...
* میزان اجرای صحیح فنون: 25 امتیاز
* زیبایی و جذابیت در اجرا: 25 امتیاز
در صورت تمایل، تیم ها می توانند با استفاده از موسیقی سنتی فاقد کلام، به صورت ریتمیک نسبت به اجرای فنون مورد نظر اقدام نمایند


نتایج مسابقات کشتی نونهالان آموزشگاههای کشور سال 1396

نتیجه تصویری برای عکس مسابقه کشتی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی دانش آموزان نونهال قهرمانی کشور (مقطع اول متوسطه) روزهای 19 تا 22 مردادماه در شهر ایلام برگزار شد.

اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی آزاد: 
35 کیلوگرم: 1- اشکان مجریان (مازندران) 2- محمد یاراحمدی (فارس) 3- سهیل امن زاده (اردبیل) و یونس آجرلو (لرستان)
38 کیلوگرم: 1- علی شریفی (کرمانشاه) 2- امیرمحمد غلام نژاد (مازندران) 3- حسین سرلک (لرستان) و میلاد رزمی (آذربایجان شرقی)
 42 کیلوگرم: 1- آریز رحیمی (کرمانشاه) 2- امیر خیالی (آذربایجان شرقی) 3- محمد ابراهیمی (فارس) و امیرحسام محبی (کرمان)
47 کیلوگرم: 1- جواد جوادی (مازندران) 2- عمران حقمرادی (کردستان) 3- حسین جمالی وند (آذربایجان شرقی) و اسماعیل محمدی کیا (خراسان شمالی)
53 کیلوگرم: 1- علی سینه سهر (مازندران) 2- علی شلائی (کرمانشاه) 3- امیرحسین کثیرلو (زنجان) و غلامحسین حاصلی (فارس)
59 کیلوگرم: 1- رضا مقدسی (خراسان رضوی) 2- عارف ابراهیم زاده (گیلان) 3- پوریا علی زاده مطلق (همدان) و احمد دلیریان (اردبیل)
66 کیلوگرم: 1- امیر علی آذرپیرا (تهران) 2- محمد خسروی (زنجان) 3- محمد امین صیدی نژاد (ایلام) و داود کمالی اقدم (آذربایجان شرقی)
73 کیلوگرم: 1- -حمزه کرد (تهران) 2- مهدی حسینی (کرمانشاه) 3- سید محمدکاظم میرکاظمی (اصفهان) و حسین نوری (تهران)
رده بندی تیمی: 1- کرمانشاه 44 امتیاز 2- مازندران 40 امتیاز 3- تهران 38 امتیاز 4- آذربایجان شرقی 33 امتیاز 5- لرستان 33 امتیاز




ابزار وبمستر