مسابقات انتخابی کشتی آزاد و فرنگی رده سنی نوجوانان استان اردبیل امروز به اتمام رسید و نفرات زیر به مقامهای اول تا سوم دست پیدا کردند

42 کیلو کشتی آزاد : میثم بنده امیر مقام اول

46کیلو کشتی آزاد: آرمین بهمنی مقام اول

42 کیلو کشتی فرنگی : مهدی بنده امیر مقام دوم

46 کیلو کشتی فرنگی : ابراهیم چراغی مقام دوم

50 کیلو کشتی آزاد : شاهین صمدی مقام دوم

63کیلو کشتی آزاد : امیرحسین باوفا مقام سوم

69 کیلو کشتی آزاد: پویا امیدی مقام چهارم





طبقه بندی: نتایج مسابقات ،
نتایج مسابقات استانی،

تعداد بازدید مطلب : 9

[ جمعه ] [ 23:24 ] [ فریدون حیدرنژاد ]

42کیلوگرم:

۱-مهدی ویسی (کلاردشت) ۲-سید عرفان جعفریان (جویبار) ۳-سینا میرزایی(قائمشهر) و امیر حسین کریمی (گیلخواران) ۵-کیوان محمود جانلو(گلوگاه) و رضا مومنی (ارطه)

46 کیلوگرم:

۱-محمد خدابخشی (قائمشهر) ۲-سید حسن عبادی (ساری) ۳-عرفان الهی (تنکابن الف) و حسین صادقی (کیاسر ) ۵-علی سینه سپهر (گلوگاه) و محمدرضا الله چالی (بابل-سهمیه)

50 کیلوگرم:

۱-مهدی عشقی (جویبار) ۲-محمد ابراهیمی (آمل) ۳-عباس قربان پور (قائمشهر) و اسماعیل قنبری (محمود آباد) ۵-رضا رحمانی (لاله آباد) و محمد رضا نجفی (زیرآب)

54 کیلوگرم:

۱-امیر محمد یزدانی (قائمشهر) ۲-آرمان مجیدی (آمل) ۳-مجتبی بازچی (بابل) و پیمان نعمتی (آمل-سهمیه) ۵-امیرحسین تقی زاده (رستمکلا) و علیرضا نمازی (جویبار)

58 کیلوگرم:

۱-حسن مطلبی (نکا) ۲-امیرحسین سیاوشی (قائمشهر) ۳-علی اصغر مهدوی (سوادکوه شمالی) و سورنا شکریان (بهشهر) ۵-معین ابراهیم پور (لاله آباد) و امیرحسین زمانی (پل سفید)

63 کیلوگرم:

۱-پوریا ملا (عباس آباد) ۲-محمد نخودی (گیلخواران) ۳-مهدی رمضانی (قائمشهر) و محمد کریمی (آمل) ۵-رضا گل(چمستان) و محمد یدالهی نیا(جویبار)

69 کیلوگرم:

۱-محمدتقی باباجانی (بابل) ۲-محمد افشار (سوادکوه شمالی) ۳-امیرحسین الهی (عباس آباد) و عبداله شیخ اعظمی (نور) ۵-ابوالفضل صباغ (بهشهر) و اویس فضل الله زاده(بندپی غربی)

76 کیلوگرم:

۱-مهدی کوبایی (قائمشهر) ۲-سید محمد حسن اشرفی (گیلخواران) ۳-رضا محمدی(نور) و محراب محسنی (فریدونکنار) ۵-پوریا آهنگر صالحان (نوشهر) و امیر حسین اکبرزاده (آمل)

85 کیلوگرم:

۱-عباس فروتن (بابل) ۲-علیرضا قاسمی (چمستان) ۳-حسین اصغرپور (گیلخواران) و پوریا اوصیا (بندپی غربی) ۵-نیما فغانی(کیاسر) و علیرضا محمدی (سوادکوه شمالی)

100 کیلوگرم:

۱-امیر حسین زارع (آمل) ۲-علیرضا رکابی (گیلخواران) ۳-علیرضا رضایی (آمل-سهمیه) و شایان سلکی (قائمشهر) ۵-علی تقی زاده (ساری) و محمد تقی بهروزی (نور





طبقه بندی: نتایج مسابقات ،
نتایج مسابقات استانی،

تعداد بازدید مطلب : 72

[ شنبه ] [ 14:00 ] [ فریدون حیدرنژاد ]