نتیجه تصویری برای عکس مسابقات پهلوانی

۱) کشتی لوچو

۲) کشتی با چوخه

۳) کشتی گیله مردی

۴) کشتی زوران پاتوله در کردستان

۵) کشتی لری در لرستان

۶) کشتی جنگ (یا زوران) در منطقه الیگودرز

۷) کشتی بغل به بغل در قزوین

۸) کشتی آشیرما در آذربایجان شرقی

 ۹) کشتی گرش در مناطق ترکمن نشین

۱۰) کشتی عربی در میان ایلات و عشایر خوزستان

۱۱) کشتی کمربندی در اصفهان

۱۲) کشتی لشکرکشی در یزد

۱۳) کشتی کج گردان در سیستان و بلوچستان به ویژه در روستاهای شهرستان زابل

۱۴) کشتی دسته بغل در استان فارس یه ویژه منطقه ارسنجان

15)کشتی گولشمک در استان اردبیل به ویژه در شهرستان هیر





طبقه بندی: مسابقات پهلوانی،
معرفی انواع کشتی،

تعداد بازدید مطلب : 17

[ سه شنبه ] [ 8:01 ] [ فریدون حیدرنژاد ]

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رقابت هاي عمومي كشتي پهلواني كشور، يادبود آتش نشانان ايثارگر (پهلوانان ايران زمين) با شركت 111 كشتي گير از 23 استان و با انجام 146 كشتي در 7 دور امروز (پنج شنبه) در شهر شيراز برگزار شد.

اسامي نفرات و تيم هاي برتر به شرح زير است:

60 كيلوگرم: 1- رضا قنبرزاده (خراسان رضوي) 2- سجاد صالح پور (اصفهان) 3- محمدباقر يخشكي (مازندران) 4- عبدالرضا رستگار (فارس) 5- رضا حيدريان (البرز) 6- عليرضا محمدحسيني (تهران) 7- عليرضا جعفري (تهران) 8- يوسف عطايي (اردبيل) 9- رضا اميني (چهارمحال و بختياري) 10- مهدي علمي (خراسان شمالي)

70 كيلوگرم: 1- ابراهيم وليان (بوشهر) 2- عليرضا كشاورز (فارس) 3- مجتبي توكلي (خراسان رضوي) 4- مصطفي شيخ چلندري (تهران) 5- سياوش احمدزاده (كردستان) 6- تيمور گنج عليا (قزوين) 7- وحيد عابدي (همدان) 8- مهدي معتمدي (البرز) 9- ميلاد درويشي (كرمانشاه) 10- حسن طالبي (چهارمحال و بختياري) 

80 كيلوگرم: 1- هادي قديمي (خراسان جنوبي) 2- محمدجواد حاجي علياني (كرمانشاه 3- امين احمدي (مازندران) 4- محمد محجوب (خراسان رضوي) 5- محمد زارعي (كردستان) 6- عليرضا نصيري (قزوين) 7- حسن قاسمي (همدان) 8- اميرحسين محمودآبادي (كرمان) 9- مرتضي حاجي زاده (خوزستان) 10- محمدعلي بچه سقا (فارس)

90 كيلوگرم: 1- اسماعيل محمودي (خراسان رضوي) 2- احسان واحدي (مركزي) 3- ميلاد دوانقي (تهران) 4- سعيد اميري (هرمزگان) 5- شايان عابدي نوره (اردبيل) 6- افشين باقري (كرمان) 7- علي ربيعي (قم) 8- عليرضا كريمي (همدان) 9- طيب كابي (خوزستان) 10- فواد طاهرنژادياني (كردستان)

100 كيلوگرم: 1- سينا غلامي (مازندران) 2- قاسم احمدي (خراسان رضوي) 3- جميل كمروند (مركزي) 4- جليل شيرفرد (تهران) 5- رضا اسكندري (كردستان) 6- افشين ميرزاپور (اردبيل) 7- مهدي ديني (همدان) 8- سعيد خاروقي (كرمانشاه) 9- حسن غفاري (فارس) 10- آرمان محمدي (خوزستان)

100+ كيلوگرم: 1- سيد يونس جعفري (كرمانشاه) 2- صابر كوليوند (البرز) 3- ابوالفضل بربط (همدان) 4- محسن كاظمي (فارس) 5- اكبر سبحاني (اردبيل) 6- محمد وثوق فعليايي (خراسان رضوي) 7- محمد زارع زاده (خراسان جنوبي) 8- ايمان محسن زاده (مازندران) 9- عليرضا روانشاهي (لرستان) 10- داور يارجانعلي (قم)

رده بندي تيمي: 1- خراسان رضوي 49 امتياز 2- مازندران 29 امتياز 3- تهران 27 امتياز 4- همدان 27 امتياز 5- فارس 26 امتياز 6- كرمانشاه 24 امتياز 7- اردبيل 20 امتياز 8- كردستان 19 امتياز 9- البرز 18 امتياز 10- مركزي 14 امتياز





طبقه بندی: مسابقات پهلوانی،

تعداد بازدید مطلب : 25

[ جمعه ] [ 15:04 ] [ فریدون حیدرنژاد ]